Torebka Creole

Żadna stylizacja nie byłaby kompletna i spójna, gdyby jej twórczyni nie dodała do niej przynajmniej maleńkiej torebeczki. Torebki to prawdziwe królowe wśród wszystkich akcesoriów damskich występujących na świecie. Każda kobieta je lubi. Każda docenia je za ich funkcjonalność, pojemność oraz zdolność do podkręcania najprostszych nawet strojów i przemieniania ich w coś godnego światowych pokazów mody. Atrakcyjna torebka Creole sama potrafi stworzyć niemalże całą stylizację. A zwłaszcza, gdy jest to shopper bag, czyli modna shopperka.

Shopperki to takie torby, które zachwycają głównie jednym swoim elementem – rozmiarem. Nie da się przejść obok nich obojętnie. Widać je już z daleka, co może ułatwić sprawę zakupów, bo wystarczy kilka spojrzeń na cały sklep, aby móc zorientować się w tym, czy ma on na stanie te duże torby. A shopperki bywają wręcz gigantyczne. Przypominają małe walizki, tyle że nie ciągnie się ich po ziemi, a trzyma się je na ramieniu bądź w dłoni.

Duży rozmiar to jednak duża pojemność. Dzięki nietypowym konstrukcjom shopperki potrafią skrywać w sobie nawet kilkanaście różnych przegródek. Przeważnie zawierają wyłącznie jedną dużą komorę, ale już na ich ściankach można znaleźć liczne małe i średnie kieszonki, które idealnie nadadzą się do przechowania kluczy, telefonu lub długopisów. Taka shopperka będzie też jedynym dobrym wyborem na zakupy. Warto zabrać ją ze sobą do galerii handlowej, aniżeli wybierać się z całym naręczem pstrokatych reklamówek i plastikowych siatek.

Oczywiście torebki Creole o formie shopperek mają też inne zalety. Gdyby ich jedyną wartościową cechą był rozmiar oraz wynikający z niego funkcjonalizm, najprawdopodobniej żadna kobieta by po nie nie sięgnęła. Dla przedstawicielek płci pięknej inne rzeczy mają znaczenie. Wygoda czy użyteczność często schodzą na dalszy plan, ponieważ najistotniejszy staje się wygląd zewnętrzny. Całe szczęście shopperki i w tym przypadku wypadają rewelacyjnie. Już kilka lat temu udało im się podbić rynek mody, także coś w nich musi rzeczywiście być, skoro wciąż się na nim utrzymują. Projektanci szybko je pokochali, a klientki podążyły za ich śladem.

Teraz shopperki są dosłownie wszędzie i przykuwają wzrok na każdym kroku. Głównym atutem ich wyglądu jest właśnie rozmiar, bo te torby są tak duże, że same tworzą stylizację. Zawieszając na swoim ramieniu shopper bag w intensywnym kolorze, spokojnie można zrezygnować z innych dodatków. Jedna torba zastąpi i biżuterię, i paski, i apaszki. To naprawdę niesamowity dodatek!

Mimo iż zdecydowana większość kobiet lubi zawsze mieć przy sobie sto tysięcy różnych rzeczy, to jednak i od tej reguły są pewne wyjątki, a to oznacza, że niektórym paniom shopperki się po prostu nie przydadzą. Dla nich marka Creole przygotowała jednak całą gamę innych fantastycznych dodatków, z którymi można dokładniej zapoznać się na stronie https://mybaze.com/pl/trendy/torebki-creole-co-to-za-marka. Wśród nich m.in. listonoszki, małe torebki wieczorowe oraz aktówki. Dla każdego coś dobrego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here