Ślub w klimacie boho – modne zaproszenia dla gości

Styl boho od kilku lat zyskuje coraz większe grono wielbicieli. Nic dziwnego – nawiązania do natury, kolory bieli i piasku oraz kojąca zieleń sprawiają, że styl ten jest nie tylko przyjazny w odbiorze, ale i powoduje, że czujemy się swobodnie. Również ślub z aranżacją w klimacie boho staje się coraz częściej wybierany przez wiele par. Aby przygotować do tego dnia gości, warto również wybrać pasujące zaproszenia.

Motywy roślinne – ponadczasowy trend ślubny

Grafiki wyglądające jak namalowane farbami akwarelowymi, z dodatkiem złotych detali stają coraz bardziej popularne. Są nie tylko estetyczne, ale i bardzo subtelne. Wykorzystanie motywów roślinnych na papeterii i wszelkiego rodzaju drukach, takich jak zaproszenia ślubne, podziękowania dla rodziców czy etykiety z nazwiskami gości, stanowi doskonałe podkreślenie stylu boho.

Sklep internetowy Invite You oferuje szereg ciekawych kolekcji z motywami roślinnymi – jak Botanic przedstawiająca liście palm i innych roślin tropikalnych, liście drzew liściastych w soczystych dopasowanych tonacyjnie zieleniach czy w wersji z delikatnymi różami. Seria dedykowana jest parom ceniącym naturalność, sielski klimat oraz niepowtarzalny, spokojny nastrój. Aranżacja przestrzeni w kolorach bieli z dodatkiem zieleni sprawi, że Młoda Para oraz goście będą się czuli się swobodnie – motyw botaniczny jest ponadczasowy i bardzo elegancki.

Z kolei seria Fresh Blossom to propozycja łącząca delikatność liści i kwiatów ze złotymi eleganckimi detalami. Zaproszenia ślubne Fresh Blossom wykonane są z najlepszych gatunkowo materiałów, a szeroka możliwość personalizacji stwarza duże pole do kreacji ważnych treści jak wiersze, sentencje czy inne ważne dla Młodej Pary cytaty. Fresh Blossom pięknie uzupełni dodatki w klimacie boho, takie jak naturalne materiały czy tekstylia w jasnych kolorach.

Nowoczesność i klasyka form

Seria Glamour dedykowana jest osobom preferującym nie tylko romantyczny klimat róż, wianków czy liści, ale i geometryczne formy w odcieniach złota. Zaproszenia ślubne przedstawiające kwiaty w nowoczesnej oprawie skradną serce niejednej Młodej Pary i z pewnością zachwycą zaproszonych gości. Seria Glamour dla przełamania kontrastu nie kojarzy się z przepychem – jest luksusowa ale i subtelna.

Podążającą za najnowszymi trendami ślubnymi serię New Style wyróżnia pozioma forma zaproszeń, żywe kolory i florystyczne motywy. Podobnie jak w przypadku każdej serii dostępnej w sklepie Invite You, także i New Style może być dopasowana do indywidualnych potrzeb. Wybór odpowiedniego papieru, wstążki, sznurka i czcionek sprawia, że każdy stworzy wymarzone zaproszenie ślubne.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here