Spędź aktywnie dzień z butelką do filtrowania wody Dafi

0
2814

Dbasz o siebie, swoje ciało i ekologię? Jeśli tak, to z pewnością pokochasz butelkę do filtrowania wody – za jej funkcjonalność, design oraz troskę o środowisko!

Uwielbiasz aktywność fizyczną i zdrowy styl życia? Jeśli tak, to butelka do filtrowania wody Dafi będzie jednym z tym gadżetów bez których ciężko będzie Ci wyobrazić sobie każdy dzień. Dlaczego? Bo zadba o Twoje regularne nawodnienie, portfel, a także i środowisko. Do tego jest ładna, poręczna i lekka. Poznaj nową jakość picia wody!

Regularne nawadnianie

Butelka Dafi dzięki korzystnym gabarytom, jak i ergonomicznej budowie jest niezwykle wygodna w użytkowaniu, co ma ogromne znaczenie przy uprawianiu sportów. Trwała, lekka i poręczna – bez problemu wrzucisz ją do sportowej torby, czy zabierzesz na poranny jogging. Tym samym możesz mieć ją zawsze przy sobie i na bieżąco nawadniać swój organizm. Co więcej, butelka filtrująca Dafi pozbawiona jest Bisfenolu A i dopuszczona do kontaktu z wodą. Butelka wyposażona jest w wygodny korek sportowy, który zapewnia szczelność, nawet podczas nawet najbardziej wymagających aktywności. Pojemność 0,5 litra jest na tyle wygodna, że wystarczy na spacer czy do pracy, za to na siłownie pojemność 0,7 l będzie, jak znalazł! W ofercie Dafi nie zabraknie także mniejszej butelki dla dzieci – 0,3 l.

Z troski o środowisko

Butelka filtrująca Dafi została wyprodukowana w Polsce z najwyższej jakości surowców. Dzięki temu, że jest to rozwiązanie wielokrotnego użytku, zastępujące do 300 butelek 0,5 l ze sklepu, tym samym zadbasz nie tylko o środowisko naturalne, ale także i swój portfel. Skuteczność filtra węglowego w butelce została potwierdzona laboratoryjnie, a wygodny obrotowy datownik przypomina o regularnej, comiesięcznej  wymianie filtra. Zakup butelki Dafi: https://sklep.dafi.pl to pewność, że zawsze i wszędzie – niezależnie od okoliczności, będziesz miał ze sobą wodę, której smak i zapach jest taki sam (albo nawet i lepszy), niż Twoja ulubiona butelkowana woda z marketu.

Prostota i wygoda

Już nie musisz przed pracą, siłownią, czy spacerem udawać się do sklepu po butelkę wody. Wystarczy, że napełnisz swoją i ruszysz w drogę. Jeśli woda Ci się skończy, to tylko ponownie uzupełnisz butelkę wodą kranową i gotowe. Tym samym zawsze i wszędzie będziesz miał dostęp do zdrowej wody. To doskonałe rozwiązanie podczas wszelkich aktywności fizycznych. Butelkę z powodzeniem zabierzesz do fitness clubu, na rower, jogging, zdobywanie szczytów i wszędzie tam, gdzie tylko zechcesz!

Warto zamienić plastikowe butelki na rozwiązanie, które jest poręczne, wygodne i sprzyjające środowisku naturalnemu – dla dobra planety, jak i własnego portfela. Butelka Dafi zdecydowanie Ci to ułatwi!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here