Stylowa czapka z pomponem

0
2954

Wybór zimowej czapki przysparza bardzo często nie lada problemów. Tyczy się to szczególnie osób, które dbają o nienaganną prezencję. Przede wszystkim jednak trzeba mieć na względzie swoje zdrowie. Współcześnie czapka została mianowana do kategorii akcesoriów super trendy. Na okres zimowy warto więc poświęcić misternie uczesaną fryzurę na korzyść hitowej, designerskiej czapki.

Rewelacyjne czapki z pomponem – wciąż na topie

Jeśli bardzo zależy nam na optymalnym zachowaniu uczesania to priorytetowo przy zakupie powinniśmy traktować wszystkie duże czapki zimowe. Będą to więc okrycia głowy wysokie i o szerokim obwodzie. Na szczęście obecne trendy w modzie wręcz nakłaniają do noszenia obszernych czapek, które zwracają na siebie uwagę. Najmodniejsze są w tym sezonie ciepłe czapki ze stylowymi pomponami i o stonowanych barwach. Dopuszczalne są niewielkie, kontrastowe, barwne elementy. Co najważniejsze, należy być świadomym tego, że współcześnie w modzie przełamywane są wszelkie bariery i utarte schematy. Tak więc, nie obawiajmy się, że czapka z pomponem może nie pasować do naszej stylizacji. Możemy być pewni, że takie okrycie głowy świetnie skomponuje się nie tylko ze sportową kurtką, ale również i z eleganckim płaszczem. Wystarczy tylko zadbać o to, by w naszej garderobie znalazła się właściwa, stylowa czapka z pomponem.

Jaka kolorystyka i jakie wzory – czyli stylowa czapka z pomponem w sezonie 2019/2020

Jeśli chodzi o czapki to najbliższej zimy będzie królował granat, szarości, biel oraz typowy, ciepły materiał ściągaczowy. Pompony mogą być zarówno ogromne i szykowne, jak i niewielkie i delikatne. Hitem będzie również dzianinowa, stylowa czapka z pomponem z oryginalnymi napisami w jasnym, pastelowym kolorze. Warto zwrócić uwagę także na okrycia głowy o barwie czarnej lub wiśniowej ze srebrnymi elementami. W takich właśnie przypadkach jest mowa o elegancji, która doskonale będzie wtórować wszelkim gustownym płaszczom. Czapka z pomponem doda szykownej stylizacji bardzo pożądanej w tym sezonie nonszalancji. Dodatkowo, zainteresujmy się efektownymi i nieco zabawnymi czapkami z dwoma pomponami po obu ich stronach.

Po więcej informacji i inspiracji odsyłamy na https://www.sklep.kochamczapki.pl.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here