Stylowe zegarki

Zegarek uważany jest za przełomowy wynalazek ludzkości. Stał się nieodłącznym elementem pracującej kobiety i mężczyzny, odmierzał czas i był jednocześnie synonimem statusu społecznego. Przez lata jego wygląd, rozmiar oraz sposób użycia ulegały zmianie. Do dziś dla niektórych osób stylowy zegarek sam w sobie stanowi ozdobę na o statusie podobnym do biżuterii. Dla wielu jest to nieodłączny element ich stylizacji.

Od zegarka za jednego dolara do sportowego czasomierza

Początki firmy Timex sięgają 1854 roku. To wtedy po raz pierwszy udało się stworzyć zegarek, na który stać było niemal każdego. Kosztował jedynie jeden dolar, co przełożyło się na sprzedaż sześciu milionów egzemplarzy tego modelu. Kolejne lata nieustannej pracy mistrzów rzemieślnictwa sprawiły, że dzięki przyspawaniu szlufek do paska, zegarek trafił na rękę. W ten sposób produkt firmy Timex był blisko swojego właściciela. Przełomowy okazał się rok 1984, kiedy to powstał pierwszy zegarek elektroniczny. Zdjęcie zegara z linii mety sprawiło, że czas był odmierzany jeszcze łatwiej. Dzisiaj marka Timex posiada w swojej ofercie wiele rodzajów zegarków – od klasycznych ze wskazówkami, po kultowy model elektroniczny z możliwością nurkowania. Dostępne są kolekcje zegarków na skórzanej, czy metalowej bransolecie. W ofercie dla kobiet znajdują się między innymi modne kolory miedzi, bieli, różowego, czy złota. Serie dla mężczyzn zawierają klasyczne brązy, czernie, czy też popularną serię elektroniczną Ironman w wielu stylowych kolorach. Zegarki Timex posiadają mechanizm kwarcowy lub elektroniczny. Każdy klient znajdzie coś dla siebie.

Polska korona i włoskie nazwisko

Połączenie umiejętności polskich i włoskich partnerów doprowadziło do powstania marki Gino Rossi. Co ją charakteryzuje? Bogata paleta kolorów, wyróżniające wzornictwo, klasyka oraz wysoka jakość wykonania sprawiają, że zegarek Gino Rossi to idealne dopełnienie każdej stylizacji. Sportowy szyk czy elegancja? W ofercie znajdziemy wiele rodzajów zegarków spełniających nie tylko swoją podstawową funkcję, ale przede wszystkim zdobiącą rękę jej właściciela. Włoski temperament i poczucie piękna to nieodłączne elementy marki Gino Rossi. Stosowanie najwyższej jakości komponentów powoduje, że w ofercie marki znajduje się wiele modeli z kategorii Premium, sprawnie konkurujących z innymi europejskimi markami zegarków. Rzemieślniczy kunszt widoczny jest na pierwszy rzut oka, a estetyczne wykonanie skusi niejednego klienta, ceniącego nie tylko modny wygląd, ale i produkty wysokiej jakości.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here