Sztuczne rzęsy cena

Sztuczne rzęsy, które wyglądają jak prawdziwe, można nałożyć w gabinecie kosmetycznym. Jeżeli przeszkadza ci, że natura nie obdarzyła cię firanką długich i gęstych rzęs, możesz to łatwo i szybko poprawić. Zabieg zagęszczania i przedłużania rzęs to procedura, dzięki której w krótkim czasie zyskasz piękną oprawę oczu.
Sztuczne rzęsy są coraz doskonalsze i wygodniejsze. Podobnie jest z klejami, które są już na tyle bezpieczne i delikatne, że zabiegowi doklejania mogą poddawać się panie dotknięte alergią. Wykonane przez profesjonalistkę będą się utrzymywały przez kilka tygodni, przez ten oszczędzając Ci wysiłku codziennego tuszowania rzęs. W zależności od potrzeb możesz wybrać rodzaj sztucznych rzęs i ich grubość.
Wybierasz się na imprezę? Postaw na teatralne rzęsy!
Są to długie, teatralne kępki, które doklejając do swoich włosów sprawią, że twoje spojrzenie będzie zniewalające. Taki zabieg możesz wykonać w domu (cena około 20 zł) lub wybrać się do kosmetyczki, wówczas musisz liczyć się z wydatkiem nawet 100-150zł.
Rzęsy na co dzień!
Własne rzęsy możesz zagęścić kępkami rzęs syntetycznych, które wyglądają jak małe wachlarzyki przyczepione do drobnych paseczków. Efekt nie jest już taki teatralny i utrzymuje się cały tydzień. Wybór odpowiedniego miejsca do zagęszczenia wcale nie jest łatwy, dlatego warto, by pracę tę wykonała specjalistka.
Po założeniu rzęs syntetycznych:
• nie dotykaj ich, bo klei musi dobrze wyschnąć
• unikaj wilgoci i wysokich temperatur tzn. nie bierz gorącej kąpieli, nie chodź do sauny, na basen
• nie stosuj w okolicach oczu preparatów do demakijażu i kremów na bazie tłuszczów
• nie używaj zalotki
w zależności od tego jaką metodę przedłużania rzęs wybierzesz oraz z jakiego materiału będą one wykonane, musisz się przygotować na wydatek około 200-250zł. Cena będzie jeszcze zależna od miejsca oraz umiejętności kosmetyczki. Czasem w pakiecie możesz dostać kosmetyki do pielęgnacji oraz możliwość usunięcia kępek w cenie całego zabiegu.

http://www.babiniec-cafe.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here