tonery do włosów

Jak jest różnica pomiędzy tonerami do włosów, a zwykłymi farbami? Czy tonery niszczą włosy, czy są jednak dla nich bezpieczniejsze od innych preparatów barwiących? Cóż, w dzisiejszych czasach każdy raz na jakiś czas chciałby zmienić kolor swoich włosów. Większość ludzi jednak obawia się szalonych kolorów i uparcie albo nie farbuje swoich włosów wcale, albo farbuje je na kolory stonowane. Co jednak by się stało, gdyby na rynku pojawiły się produkty do koloryzacji, które nie niszczą włosów, a także bardzo szybko się z nich zbywają? Cóż, odpowiedź jest prosta, więcej ludzi byłoby zachęconych do eksperymentowania!

Jakie są plusy tonerów?

tonery do włosówPierwszym plusem, jakim mogą poszczycić się tonery do włosów, jest ich bezpieczeństwo użytkowania. Masz bowiem pewność, że nie zniszczą one twoich włosów, tak jak to często ma miejsce w przypadku tradycyjnych farb. Tonery w swoim składzie nie zawierają bowiem takiej substancji jak amoniak, która ma w zwyczaju spalać włosy i po prostu je niszczyć. Zamiast niej, w tonerach możesz znaleźć produkty, które wręcz polepszą stan twoich włosów. Musisz tylko używać dobrej jakości tonerów!

Drugim plusem jest trwałość koloru. Jeżeli nie jesteś pewien, czy dany kolor pasuje do ciebie, możesz użyć właśnie tonerów do włosów! Przeważnie wypłukują się one całkowicie po kilku myciach. I to wypłukują się w taki sposób, że niewidoczne są odrosty! Możesz zatem przez jakiś czas wypróbować, jak byś wyglądał w danym kolorze. Na używanie tonerów decyduje się coraz więcej osób, właśnie z tego powodu. Niczym strasznym nie są bowiem nawet najbardziej zwariowane kolory, jeżeli można je po kilku myciach zmyć!

Gdzie znaleźć tonery?

Ze względu na rosnącą popularność tonerów do włosów, można je znaleźć obecnie niemal wszędzie. W każdej większej drogerii, oraz supermarkecie będziesz w stanie nabyć jakieś kolory tonerów. Przeważnie proponowane tam tonery pochodzą od najpopularniejszych producentów, którzy także znani są z produkowania farb tradycyjnych. Ale tonery można znaleźć także w Internecie! Tam będziesz w stanie zakupić dużo więcej kolorów i marek. Nawet marek profesjonalnych, używanych przez fryzjerów. Od ciebie zależy co zakupisz.

Dlatego, jeżeli chcesz zmienić kolor na swojej głowie, ale nie w sposób trwały, to zdecydowanie powinieneś zainwestować właśnie w tonery. Nic nie daje takiej zabawy, jak inny kolor włosów co tydzień. I co najlepsze, wcale nie musisz przy tym niszczyć swoich włosów i spalać ich za pomocą amoniaku w farbach tradycyjnych!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here