najpopularniejsze postanowienia noworoczne
fot. Pexels.com

2021 trwa w najlepsze. Czy trzymasz się dzielnie swoich noworocznych postanowień? A może zaliczyłeś już pierwsze potknięcia? Nie tylko ty podjąłeś wyzwanie, aby coś w swoim życiu zmienić na lepsze. Sprawdź, jakie są najpopularniejsze postanowienia noworoczne Polaków w tym roku. 

Przeczytaj też: http://www.blondeworld.pl/najpopularniejsze-postanowienia-noworoczne-top-10/

Potrzeba noworocznych zmian

Gdy tylko wybiła północ i nastał 2021 rok, poczułeś przypływ nowej energii i potrzebę dobrych zmian w swoim życiu. Ufasz, że Nowy Rok będzie lepszy od poprzedniego. Tego typu myśli ma większość Polaków. W Nowym Roku wielu z nas chce przede wszystkim schudnąć, zacząć dobrze się odżywiać czy rzucić jakiś nałóg.

10 najpopularniejszych postanowień

Stworzyliśmy ranking dziesięciu najpopularniejszych postanowień noworocznych Polaków w 2021 roku. 

  1. Koniec z paleniem – jedno z najczęstszych postanowień noworocznych. Rozstanie się z nałogiem, jest trudnym wyzwaniem. Rzucenie palenia z dnia na dzień często prowadzi do szybkich powrotów. Aby raz na zawsze rozprawić się z tym niezdrowym nałogiem, należy rzucać papierosy stopniowo, wypalając ich coraz mniej.
  2. Regularna aktywność fizyczna – w Nowy Rok obiecujemy sobie, że będziemy zdrowsi. Regularne ćwiczenia pomogą osiągnąć nienaganną sylwetkę i wyższą odporność. Nie rzucajmy się jednak na głęboką wodę. Zacznijmy od spacerów lub lekkich treningów w domu, aby odpowiednio przygotować nasze ciało do większych obciążeń. W ten sposób się szybko nie zniechęcimy i wytrwamy w postanowieniu.
  3. Ograniczenie spożycia mięsa – nasza świadomość społeczna jest coraz większa. Z tego tytułu chcemy bardziej zadbać o otaczające nas środowisko. Przejście na wegetarianizm może być w tym przypadku strzałem w dziesiątkę.
  4. Remont wnętrz – przez pandemie koronawirusa spędzamy większość czasu w domu. Stąd pojawia się naturalna potrzeba zmian w naszych mieszkaniach czy domach.
  5. Nauka języków obcych – aby zadbać o dobrą sprawność umysłu, warto zdecydować się na naukę jednego z języków obcych.
  6. Uczęszczanie na kursy – nauka gotowania, kurs tańca, zajęcia plastyczne – każdy z nas chciałby nauczyć się czegoś nowego w 2021 roku.
  7. Domowe kosmetyki – w trosce o środowisko warto włączyć do swojego życia więcej naturalnych produktów. Tworzenie własnych kosmetyków jest dobrym pomysłem.
  8. Lepsze relacje – w 2020 roku ciężko było utrzymywać bliskie relacje z rodziną czy przyjaciółmi, dlatego w nowym roku wielu z nas odczuwa potrzebę nadrobienia straconego czasu.
  9. Regularne czytanie książek – częstsze przesiadywanie w domu sprzyja czytaniu. Wystarczy pół godziny z książką dziennie, aby wyrobić sobie nawyk regularnego czytania.
  10. Podróżowanie – w 2021 roku odczuwamy silną potrzebę wyjścia z domu, dlatego większość z nas planuje liczne podróże krajowe i zagraniczne.

Zobacz także: http://www.rebeliakultury.pl/postanowienia-kobiet-w-2021-roku/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here