Evva

Zamek to najważniejsza część drzwi, chroniąca w dużej mierze przed włamaniami. Dlatego tak ważne jest, by w drzwiach zewnętrznych montować sprawdzone systemy, które skutecznie ochronią przed nieproszonymi gośćmi. Jakość i bezpieczeństwo to podstawa, dlatego warto wybierać sprawdzonych producentów zamków do drzwi. Jedną z takich firm jest Evva, oferująca m.in. zaawansowane technologicznie zamki, wkładki do drzwi. 

Słów kilka o firmie

Firma powstała ponad 100 lat temu w Austrii, konkretnie we Wiedniu, jako firma rodzinna, którą jest do tej pory. W głównej siedzibie w Austrii nieustannie testowane są nowe rozwiązania technologiczne, gdyż przedsiębiorstwo skupiło się na mechanicznych i elektronicznych systemach zamknięć. Jakość powstałych produktów mówi sama za siebie – są one dzisiaj eksportowane na wszystkie kontynenty świata. W 1937 r. firma jako pierwsza zgłosiła patent na kłódkę z wkładką bębenkową, dzięki czemu mogli przetrwać niespokojne lata II Wojny Światowej. W latach 70. XX wieku przedsiębiorstwo zainwestowało w nowe maszyny i rozbudowało nowe działy badań, co pozwoliło na intensywny rozwój. Dzięki temu dziś firma Evva jest wiodącym producentem zamków na świecie. Otrzymała sporo wyróżnień i nagród, co dla klientów może być gwarancją jakości. W Polsce firma zatrudnia sporo osób, dbając o zrównoważony rozwój. 

Rodzaje zamków Evva

Tak jak już wcześniej zostało wspomniane, firma skupia się na produkcji mechanicznych i elektronicznych rozwiązań zabezpieczających. Wśród elektronicznych rozwiązań mamy AirKey, w którym kluczem jest telefon. Klucz można przesłać poprzez sms innym osobom, co jest ułatwieniem w przypadku kilku obiektów rozproszonych. Przykładowo jest to idealne rozwiązanie w przypadku wynajmu domów czy mieszkań. Innym rozwiązaniem jest Xesar, który jest elektronicznym systemem dostępowym. Sprawdzi się w placówkach oświaty, kompleksach mieszkalnych czy biurowych. Trzecią propozycją jest EMZY, czyli wkładka wraz z gałką posiadającą napęd elektryczny. Wśród mechanicznych rozwiązań jest wiele takich, które skupiają się na różnych aspektach. Należy zastanowić się, co jest naszym priorytetem, a następnie wybrać najodpowiedniejszy. Przykładowo, systemy mają opcje: zapobiegające nielegalnemu podrobieniu klucza, przeznaczone do ekstremalnych warunków, czy są wyposażone w dodatkowe poziomy bezpieczeństwa. Jeśli zależy nam na jakości i bezpieczeństwie to zamki Evva bez problemu kupimy w polskich sklepach takich jak swiatzamkow.pl.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here