Wypadanie brwi potrafi stać się prawdziwą zmorą. Codzienna, przybierająca na sile utrata włosków sprawia, że czujemy się mniej atrakcyjni, a co za tym idzie, mniej pewni siebie. Domowe i kosmetyczne sposoby radzenia sobie z tym problemem, nie są w stanie wyeliminować jego źródła, czy skutecznie powstrzymać proces wypadania – stanowią tylko chwilowy środek zaradczy, maskujący rzeczywistą skalę przypadłości. Na szczęście, współczesna trychologia wie jak temu skutecznie zaradzić. Masz dość rzadkich i zanikających brwi? Zapisz się na przeszczep wykonywany metodą SAFER, będący najefektywniejszym sposobem na odzyskanie dawnego wyglądu.

Problem wypadania brwi

Przeszczep brwi to skuteczna droga na przywrócenie swoim brwiom naturalnego kształtu i wyglądu, o czym marzy wiele osób, borykających się z ich łysieniem. Brwi stanowią jeden z kluczowych elementów twarzy, będąc oprawą naszych oczu. Ich prawidłowa gęstość, układ, kolor i kształt przekładają się na właściwe wizualne proporcje twarzy. Pełnią także ważną rolę ze względu na wpływ na naszą atrakcyjność. Wypadanie brwi dotyczy najczęściej kobiet w przedziale wiekowym 25-50 lat. Proces ten nie zawsze objawia się poprzez drastyczną utratę wszystkich włosków – znacznie częściej trwa przez pewien okres, stopniowo zmniejszając wyrazistość i gęstość brwi. Przyczynami łysienia mogą być skłonności genetyczne, konkretne choroby, czy niewłaściwy sposób pielęgnacji. Bez względu na to, co stanowi źródło problemu, metoda SAFER jest fantastycznym rozwiązaniem, które momentalnie sprawi, że brwi odzyskają gęstość i pożądany przez nas wygląd.

Przeszczep metodą SAFER

Domowe metody radzenia sobie z wypadaniem brwi, takie jak stosowanie przeróżnych odżywek i specyfików, oraz maskowanie poprzez hennę, a nawet permanentny makijaż, rzadko przynoszą satysfakcjonujące efekty. W tym wypadku, najlepszym rozwiązaniem jest przeszczep metodą SAFER. Jest to transplantacja mieszków włosowych za pomocą specjalnej głowicy podciśnieniowej. Ta nowoczesna i zaawansowana metoda praktycznie nie powoduje ryzyka uszkodzenia graftów i nie pozostawia blizn. Warto zaznaczyć, że pozwala również na niesamowitą precyzję, dzięki czemu możliwa jest całkowita kontrola nad ułożeniem każdego ze wszczepianych włosów z osobna.

Zabieg jest całkowicie bezbolesny i trwa około 3 godziny. Nie wymaga także skomplikowanej rekonwalescencji – do normalnego funkcjonowania można wrócić już następnego dnia! Lista zalet związanych z przeszczepem SAFER jest długa, jednak na pierwszym miejscu znajduje się naturalny efekt – widoczne poprawienie gęstości, kształtu i ogólnego wyglądu brwi.

Dzięki przeszczepowi SAFER rzadkie i niewyraziste brwi nie są już żadną przeszkodą! Umów się na konsultacje z trychologiem i oddaj się w ręce prawdziwych specjalistów, którzy pomogą Ci odzyskać dawny wygląd. Atrakcyjne brwi oznaczają większy komfort życia i pewność siebie – zadbaj o nie już dziś.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here