Nie jesteś zadowolona z efektów zabiegu fryzjerskiego? Nie podoba Ci się nowa fryzura, kolor został nałożony nierówno, a może nie odpowiadała Ci atmosfera panująca w salonie? Niestety, każda z nas trafia czasem na złego fryzjera. Po nieudanej wizycie możesz spróbować złożyć reklamację, chociaż lepiej zwyczajnie zapobiegać takim sytuacjom. Oto 6 wskazówek, które uchronią Cię przed wizytą u amatora.

Zadzwoń do koleżanki

Na szukanie dobrego fryzjera warto poświęcić trochę czasu. Na początku dobrze jest poradzić się przyjaciółek. Kilka telefonów pozwoli Ci na poznanie okolicznych salonów fryzjerskich. Słuchając opinii i plotek dotyczących kilku firm, z pewnością szybko wyrobisz sobie zdanie o jakości świadczonych przez nie usług. Pamiętaj jednak, że ile ludzi, tyle opinii.

Sprawdź na Moment.pl

Szukasz rzetelnych opinii w sieci? Wejdź na https://www.moment.pl To portal, na którym znajdziesz salony fryzjerskie, kosmetyczne czy SPA w swojej okolicy. Wystarczy, że w wyszukiwarce wpiszesz nazwę firmy, a zyskasz dostęp do rozbudowanej wizytówki salonu. W jej obrębie znajduje się opis salonu, adres, godziny otwarcia oraz opinie wystawiane przez klientów, którzy wcześniej skorzystali z usług konkretnego salonu. Co ważne, na Moment.pl otrzymasz listę wolnych terminów i od razu, przez internet, możesz umówić wizytę.

Przejrzyj firmowego Facebooka

Chcesz sobie szybko wyrobić opinię na temat salonu fryzjerskiego? Wejdź na Facebooka. Dziś profesjonalne firmy nie mogą sobie pozwolić na utrzymywanie martwego fanpage’a. W jego obrębie znajdziesz nie tylko informacje dotyczące usług i promocji, ale także opinie klientów. Co więcej, bez problemu dotrzesz także do cennika usług, zdjęć salonu fryzjerskiego oraz fotografii efektów zabiegów, dzięki którym łatwo sprawdzisz, czy jest to miejsce odpowiadające Twoim oczekiwaniom.

Wejdź na stronę www
Strona www jest wizytówką salonu fryzjerskiego. Jeśli właściciele firmy nie dbają o witrynę, prawdopodobnie nie troszczą się także o klientów. Wchodząc na stronę internetową, zwróć uwagę na to, czy znajdujące się na niej treści były ostatnio aktualizowane. Ponadto, poszukaj informacji dotyczących oferty oraz sprzętu i kosmetyków wykorzystywanych w trakcie zabiegów.

Przeszukaj fora internetowe lub grupy na Facebooku

Fora internetowe powoli przestają być modne. Mimo to zamieszczane na nich komentarze nadal stanowią rozbudowaną bazę informacyjną na temat salonów fryzjerskich – szczególnie dotyczy to firm działających na rynku od kilku lat. Przejrzyj opinie na forach, pamiętaj jednak o tym, że nie wszystkie są warte uwagi. W sieci często wypowiadają się osoby, które lubią robić czarny PR oraz właściciele firm, którym zależy na wybielaniu wizerunku swojego salonu.

Wybierz się na wizytę próbną

Nawet najlepsze opinie nie gwarantują, że fryzjer spełni Twoje oczekiwania. Dlatego, zanim nie zdecydujesz się na spektakularną metamorfozę, wypróbuj umiejętności stylisty na własnej skórze. Jak to zrobić? Wybierz się do salonu na drobny zabieg. Idealnie sprawdzi się do tego modelowanie albo przycinanie grzywki. Korzystając z takiej usługi, łatwo ocenisz kompetencje fryzjera oraz atmosferę panującą w salonie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here