Jeśli chodzi o nasze zdrowie i urodę, to przede wszystkim powinniśmy dbać o nie, sięgając po to, co naturalne. W naturze znajdziemy wiele cudownych wręcz składników, które potrafią poradzić sobie z różnymi niedoskonałościami naszego ciała.

Czerwona twarz – pielęgnacja

Czerwona wiecznie twarz to poważny problem natury estetycznej. Dlatego warto wiedzieć, że istnieją skuteczne sposoby, by sobie z nią radzić. Poza szeregiem dermokosmetyków dostępnych w drogeriach czy aptekach, odpowiedzią na te problemy są maseczki z żurawiny, ruszczyka czy kasztanowca. Te składniki powinny się też znajdować w naszych kremach. Możemy je przygotować kupując na przykład w aptece witaminę A w maści i dodając do niej te właśnie składniki.

Dieta a cera

Dla cery bardzo ważne jest także to, co jemy. Jeśli chcemy mieć mocne naczynka krwionośne, potrzebujemy dużej dawki witaminy C i antyoksydantów. A te znajdziemy między innymi w czarnym bzie.

Czarny bez – właściwości i działanie

Nie tylko wspiera układ odpornościowy i poprawia pracę układu trawiennego. Czarny bez, zarówno w postaci naparu z kwiatów, jak i maseczki, doskonale nawilża i odżywia. Naczynka krwionośne czyni też mniej kruchymi. Dzięki temu redukcja zaczerwienień jest szybka i skuteczna.

Jednodniowa głodówka oczyszczająca

A jeśli czujemy, że nasz organizm jest pełen toksyn i substancji hamujących oczyszczanie, najlepszym rozwiązaniem będzie jednodniowa głodówka. Pozwoli zresetować stan organizmu i sprawi, że łatwiej będzie o niego zadbać w kolejnych dniach.

http://www.portucale.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here