Zima niestety nie obchodzi się z nami łagodnie. Włosy od noszenia czapki stają się kruche i matowe, przez brak ruchu przybywa nam kilogramów tu i tam, a nasza cera przez przebywanie w ogrzewanych pomieszczeniach staje się przesuszona . Ziemista cera. Jak poprawić koloryt? Z takim pytaniem zwracają się często do dermatologa pacjentki, które po zimie borykają się z problemami skórnymi. Aby cera nabrała ładnego koloru i blasku należy przede wszystkim złuszczyć stary naskórek, a następnie odżywić ją i nawilżyć. W gabinetach kosmetycznych znajdziemy bardzo wiele zabiegów mających na celu przywrócenie zdrowego blasku i koloru naszej cerze- warto wybrać się do sprawdzonej kosmetyczki na taki zabieg po zimie.
Kukurydza – właściwości i zastosowanie, to często wyszukiwana fraza w Internecie. A kukurydza to warzywo, które ma nam naprawdę wiele do zaoferowania. Po pierwsze kukurydza zawiera witaminy B, D i E tak potrzebne naszemu organizmowi. Ponad to kukurydza jest bogata w błonnik, magnez wciąż wypłukiwany przez kawę oraz w żelazo jakże potrzebne kobietom. A dzięki słodkiemu smakowi kukurydza jest też często lubiana przez dzieci.
Co kilka tygodni możemy przeczytać o popularnych i polecanych ćwiczeniach. Teraz, kiedy przygotowujemy swoją figurę do lata szczególnie trenujemy mięśnie głębokie brzucha, aby móc zmieścić się w lekkie sukienki oraz wyglądać oszałamiająco w kostiumie kąpielowym na plaży. Jednak wykonując te ćwiczenia nie zapominajmy też o innych partiach naszego ciała. Pięknie wyrzeźbiona figura to oznaka zdrowia i świetnego samopoczucia.

http://www.istaszow.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here