O krok od peruki

W naszym portfolio nie mogło także zabraknąć tematu: usługa zagęszczania i przedłużania włosów przy wykorzystaniu w tym celu osławionej za granicą metody Injection, która to pomimo nieco złowrogiej nazwy (injection jest terminem anglojęzycznym, tłumaczonym na język polski jako „zastrzyk” lub wstrzyknięcie”) jest techniką nieinwazyjną i nie wymagającą interwencji chirurga. Możemy już na wstępie uspokoić, że nie ma ona nic wspólnego z bolesnym, kosztownym, a dodatkowo niegwarantującym stuprocentowej skuteczności zabiegiem transplantacji włosów!

Na czym więc polega zagęszczanie włosów w przypadku wyboru tego właśnie rozwiązania? W telegraficznym skrócie powiedzieć można, że jest ono zorientowane na wszczepienie pasemek włosów naturalnych lub syntetycznych w specjalną bazę, wykonaną najczęściej z monofilamentu albo też materiału pochodnego, która to następnie mocowana jest przy pomocy profesjonalnego preparatu perukarskiego bezpośrednio do czubka głowy osoby poddającej się zabiegowi. Jest to rozwiązanie wręcz idealne dla osób w zaawansowanym stadium łysienia plackowatego, androgenowego lub telogenowego, które to nie chcą jeszcze decydować się na zakup peruki standardowej jednak zauważają konieczność zwiększenia objętości fryzury.

Poza całkowitym bezpieczeństwem dla skóry (zarówno baza jak i stosowane preparaty mają właściwości hipoalergiczne), dużym plusem opisywanego rozwiązania jest także wytrzymałość produktu, który może być użytkowany codziennie przez okres nawet dwunastu miesięcy! Oczywiście możemy dokonać wymiany wcześniej, na przykład jeżeli zapragniemy całkowicie zmienić styl upięcia lub kolor włosa, jednakże nie jest to konieczne. Co prawda rozwiązanie to jest znacznie droższe niż miałoby to miejsce w przypadku podjęcia decyzji o skorzystaniu z doczepek mocowanych przy wykorzystaniu mikroskopijnych ringów, tulejek, czy pętelek, jednakże zagwarantować możemy, że żywotność produktu oraz jego prezencja ogólna są tego jak najbardziej warte!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here