przedłużanie rzęs opinie

Jakie przedłużanie rzęs ma opinie? Co myślą o nim kobiety, które już wykonywały taki zabieg? Z pewnością, jeżeli nie miałaś jeszcze przedłużanych rzęs, zastanawiasz się nad odpowiedziami na te pytania. Każda kobieta chciałaby móc pochwalić się piękną firaną rzęs, jednak nie każda ma takie możliwości naturalne. Na szczęście w dzisiejszych czasach można temu zaradzić na wiele różnych sposobów. Dla każdego znajdzie się coś odpowiedniego. Jeżeli chcesz, możesz przedłużać rzęsy w domu, a jeżeli wolisz, aby profesjonalista się nimi zajął, to możesz udać się do salonu kosmetycznego!

Przedłużanie w domu

przedłużanie rzęs opinieJak zapewne wiesz możesz przedłużać rzęsy w swoim domu. Przedłużanie rzęs w ten sposób opinie ma naprawdę bardzo różne. Tak naprawdę wszystko zależeć będzie od twojej wprawy. Jeżeli umiesz posługiwać się sztucznymi rzęsami i przyklejać je samodzielnie, to zdecydowanie będziesz zadowolona z efektów jakie uzyskasz. Co więcej, takie domowe zabiegi mają także inne plusy! Przede wszystkim są znacznie tańsze od tych wykonywanych w salonie kosmetycznym! Można naprawdę sporo zaoszczędzić kupując własne sztuczne rzęsy i naklejając je samodzielnie. Innym dużym plusem jest czas, jaki na ten zabieg poświęcisz! W salonie kosmetycznym taki zabieg może naprawdę trwać nawet kilka godzin. Może się nawet zdarzyć tak, że pół dnia poświęcisz wyłącznie na to, aby przykleić sobie rzęsy. W domu z kolei nie ma takiej opcji – sama jesteś w stanie sobie szybciej poradzić! Niemniej jednak, jeżeli zależy ci na trwałości wykonania, to jednak lepiej wybrać się właśnie do salonu kosmetycznego.

Przedłużanie w salonie kosmetycznym

Przedłużanie rzęs – opinie na temat takiego zabiegu w salonach kosmetycznych także są podzielone. Ale tak naprawdę wszystko zależy od tego do jakiego gabinetu się udasz i jak bardzo doświadczona będzie kosmetyczka, która dany zabieg na tobie wykona. Dobra kosmetyczka w taki sposób wykona u ciebie zabieg, że przedłużone rzęsy bardzo długo z tobą zostaną. Musisz jednak pamiętać o odpowiedniej pielęgnacji takich rzęs.

Do dwudziestu czterech godzin po zabiegu nie należy przemywać niczym rzęs. Najlepiej zrobisz także, jeżeli nie dopuścisz do dostania się wody – klej bowiem na tym etapie nadal zasycha. Pamiętaj także, aby takich rzęs nie myć olejami, które są w stanie klej rozpuścić. Dzięki temu będziesz mogła cieszyć się swoimi rzęsami przez naprawdę długi czas. Przedłużone rzęsy będą w twojej opinii najlepszą inwestycją. Będziesz się w nich czuła pięknie i wygodnie!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here