Puder rozświetlający

Niewiele jest kobiet, które w ogóle nie stosują kosmetyków do makijażu. Bardzo dużo z nas ceni sobie wygląd wyraźny i charakterystyczny, tak samo jak wiele stawia na naturalny i subtelny look. W jednym i drugim przypadku zaczynamy od tych samych kosmetyków, a więc bazy, podkładu, pudru i rozświetlacza. Ostatni produkt dopełnia makijaż i doskonale go wykańcza, sprawiając, że twarz jest ożywiona i świeża. Obecnie w drogeriach znajdziemy bardzo duży wybór pudrów rozświetlających w przeróżnych cenach. Zdarza się nawet, że za niewysoką kwotę możemy zakupić całkiem dobrej jakości produkt. Pudry rozświetlające występują w czterech różnych formach.

Rodzaje pudrów rozświetlających

Pudry w kamieniu, które są najbardziej popularne i najczęściej wybierane. Bardzo łatwa aplikacja, wystarczy pędzel lub gąbeczka. Puder taki nie osypuje się i ładnie łączy się z podkładem dając doskonały i gładki efekt. Bardzo podobne są pudry w kulkach. Tutaj najczęściej występują różńe kolory, które w połączeniu dają zaskakujący i naturalny efekt. Często wybierane są również pudry w kremie. W ich przypadku najlepiej sprawdza się aplikacja przy pomocy gąbeczki. Są bardzo trwałe i wydajne. Do mniej popularnych należą pudry w sypkie. Nie mając wprawy, więcej produktu wyląduje na naszych ubraniach niż na twarzy, gdyż puder bardzo się osypuje. Nie należy do wydajnych, za to daje bardzo naturalny efekt.

Ranking pudrów rozświetlających

1. Revolution Makeup, Rozświetlacz do twarzy Unicorns Heart – nadaje piękny, perłowy blask, jest bardzo wydajny i trwaly, ma lekką konsystencję, która daje naturalny efekt, kosztuje około 25 złotych.
2. Loreal LUMI MAGIQUE POWDER – który ma 3 harmonijne odcienie. Jednocześnie matuje i rozświetla, nadając skórze zdrowy wygląd. Bardzo łatwa aplikacja zapewnia trwały efekt, utrzymujący się przez cały dzień.
3. Bourjois HEALTHY BALANCE -puder rozświetlający prasowany. Doskonale wykańcza makijaż, matując twarz i ożywiając ją delikatnym i subtelnym blaskiem. Lekki skład nie obciąża skóry i pozwala jej oddychać.

http://www.jami-jami.pl/

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułZmiana fryzury
Następny artykułZdrowe kosmetyki

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here