chna do włosów

Chna do włosów, co to takiego jest? To jest po prostu inna nazwa na znaną szerzej hennę. Za pomocą henny jesteś w stanie zafarbować swoje włosy, brwi i rzęsy w sposób bezpieczny dla twojego organizmu. Henna nie zawiera substancji chemicznych, ponieważ sama w sobie jest substancją pochodzenia roślinnego. Jeżeli więc chcesz w bezpieczny sposób pofarbować się, to zdecydowanie powinnaś wybrać do tego zadania hennę. Co w takim razie powinnaś wiedzieć o farbowaniu się chną? Cóż, kilka rzeczy!

Jaki kolor możesz uzyskać.

chna do włosówZa pomocą chny do włosów jesteś w stanie uzyskiwać niemalże wyłącznie ciemne kolory. Przeważnie nadadzą się idealnie, jeżeli chcesz mieć na głowie kolor rudy, brązowy lub czarny. Niestety koloru blond w ten sposób nie uzyskasz. Niemniej jednak henna jest świetnym sposobem właśnie na farbowanie włosów. Musisz jednak uważać, żeby nie nakładać henny na włosy, które wcześniej zostały rozjaśnione rozjaśniaczem. Czemu? Ponieważ nałożona w ten sposób henna może nadać twoim włosom niecodzienny, zielonkawy odcień. Nic dziwnego, w końcu jest to produkt naturalny!

Chna do włosów jest zdecydowanie lepszym produktem do koloryzacji niż zwykłe drogeryjne farby ponieważ nie niszczy włosów, a i tak utrzymuje się na nich przez długi czas. Oczywiście koloryzacje co jakiś czas trzeba powtarzać, aby pozbyć się odrostów. Jednak takie zabiegi są potrzebne za każdym razem, nie ważne czym byś się farbowała. Możesz więc bez problemu zastanowić się właśnie nad zdrowszą dla włosów henną.

A co jeżeli chcesz kolor tylko na chwilę?

Jeżeli chcesz tylko spróbować nowego koloru to nie potrzebna jest ci chna do włosów. Możesz skorzystać z innych preparatów do koloryzacji. Oczywiście nie jest tu mowa o farbach do włosów, a raczej o tonerach, które po kilku myciach się wypłukują. Taki toner jest świetnym sposobem na to, żeby zobaczyć się w nowym kolorze, bez konieczności niszczenia włosów i posiadania danego koloru na stałe. Świetnie sprawdza się dla osób, które uwielbiają eksperymentować ze swoim wyglądem.

Jak więc widzisz w dzisiejszych czasach farbowanie włosów może być naprawdę bezpieczne i może ci się opłacać. Bez problemu jesteś w stanie zobaczyć się w nowym kolorze włosów, bez konieczności faktycznego farbowania. Nie musisz zmieniać swojego wyglądu na stałe, żeby zobaczyć jakbyś wyglądała z np. blondem na głowie! A jeżeli interesują cię także inne, bardziej szalone kolory, to i takie znajdziesz na półkach sklepowych i w salonach fryzjerskich. Może warto zobaczyć, jak ci będzie w niebieskim?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here