Co prawda nie szata zdobi człowieka, ale pierwsze co widzimy to ludzka powierzchowność. To jak jesteśmy ubrani nie definiuje nas w pełni, ale może wiele o nas powiedzieć. Choć modne ciuchy to oczywiście nie wszystko, to przecież każdy chciał by wyglądać stylowo i na czasie. Modne ciuchy to nie tylko mężczyźni wyśmienicie prezentujący się w idealnie dopasowanych garniturach, czy kobiety ubierające się w garsonki pokazują swoją klasę i elegancję. Modne ciuchy to również strój sportowy, jak i koszula czy bluzka na co dzień.

Moda nie zna ograniczeń

Wystarczy popatrzeć na różne modowe blogi, czy też instagrma. Moda to miksowanie stylów. Modne ciuchy to różne kroje oraz fasony, być może z pozoru nie pasujące do siebie rzeczy. Szpilki do joggers’ ów, czy dresowych spodni? Sportowe obuwie typu vans czy sneakersy do spódnicy czy sukienki? Dlaczego nie! Prawdziwa moda nie zna słowa „nie”. Pozwala nam to między innymi na wypracowanie własnego, indywidualnego, wyrażającego nas stylu.

Modna klasyka

Wiele stylizacji wciąż się powtarza lub nigdy nie znika. To jest tak zwana klasyka gatunku. Pewne modne ciuchy nigdy z mody nie wyjdą, a jedynie będą ewaluowały i ulegały odświeżeniu . Doskonałym tego przykładem są ukochane przez chyba wszystkie kobiety jeansy, a zwłaszcza rurki. Doskonale podkreślają atrybuty kobiecości i pasują do wielu stylizacji. Z pewnością każda z nas ma choć parę w swojej szafie. Kolejnym modnym ciuchem, który także jest w pewnym sensie nieśmiertelny to tak zwana mała czarna. Taka sukienka jest zawsze na topie, nadaje się na wiele okazji i zawsze jest dobrym rozwiązaniem, gdy naprawdę nie wiemy co na siebie włożyć. Bez ramiączek, z długim rękawem, z koronki a porze typu bodycon? Wybór należy do was.

Skąd czerpać inspiracje?

Internet to prawdziwa skarbnica wiedzy w temacie modnych ciuchów. Wystarczy spojrzeć na blogerki. Zazwyczaj każda ma swój styl. Jedna ubiera się bardziej na sportowo, lecz druga na przykład cały czas chodzi w garsonkach, a jeszcze inna wygląda jak rajski ptak. Jedno jest pewne warto się inspirować modnymi ciuchami i po prostu być sobą.

http://www.mz-pan.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here