wysokie czoło

Jesteś posiadaczką wysokiego czoła i zastanawiasz się co możesz z tym faktem zrobić? Jak tuszować zbyt wysokie czoło? Czy zawsze jedyną odpowiednią fryzurą będzie ta, która posiada grzywkę? A może w jakiś sposób można zatuszować takie czoło przy wykorzystaniu kosmetyków konturujących? Z pewnością wiesz już co robić, aby wysokie czoło zakryć. Jakie zatem fryzury możesz nosić, które będą nie tylko pomocne w twoim problemie, ale także i modne? W zasadzie możesz się już cieszyć, bo masz całkiem sporo możliwości!

Jakie fryzury nosić?

wysokie czołoZdecydowanym faworytem do zakrywania wysokiego czoła jest fryzura z grzywką. Obecnie grzywki znów wracają do łask, więc czemu by z tego nie skorzystać! Jeżeli nie jesteś w stanie samodzielnie przyciąć swoich włosów w taki sposób, aby mieć grzywkę, to udaj się do specjalisty. Fryzjer będzie doskonale wiedział w jaki sposób potraktować twoje włosy, aby spełniały swoją rolę znakomicie. Wcale nie musisz mieć jakiejś wybitnie wystrzałowej fryzury!

Ale oczywiście możesz ją mieć. Tylko zapytaj się fryzjera jakie dokładnie fryzury są odpowiednie dla osób z wysokim czołem! Fryzjer na pewno będzie wiedział jak wykonturować twoje włosy, by wyglądały jak najlepiej z twoją twarzą! Fryzura, która pasuje do twarzy jest zdecydowanie największym atutem! Możesz zdecydowanie dobrze wyglądać, jeżeli postawisz na dobrą, ponadczasową fryzurę! A przecież zależy ci na tym, aby wyglądać olśniewająco! Powiedz więc o tym swojemu fryzjerowi i razem zadecydujcie co znajdzie się na twojej głowie!

Konturowanie twarzy

Jeżeli sądziłaś, że konturowanie twarzy ogranicza się wyłącznie do policzków, to mylisz się! Tak naprawdę można bez problemu wykonturować całą twarz! Także swoją linię żuchwy czy też właśnie czoło! Wystarczy, że użyjesz przy linii włosów albo ciemniejszego fluidu, albo bronzera, a będziesz mogła cieszyć się optycznie mniejszym czołem! Tak naprawdę dobre kosmetyki są rozwiązaniem na wszystkie problemy! Pamiętaj jednak aby umiejętnie z nich korzystać. Nieco wprawy to jedyne czego potrzebujesz!

Jak więc widzisz wysokie czoło nie jest takie straszne i jeżeli je posiadasz, to zdecydowanie masz wiele różnych możliwości na zakrycie go. Chociażby grzywką czy makijażem. Pamiętaj jednak że najszczęśliwsza będziesz wtedy ze sobą, kiedy zaakceptujesz to jak wyglądasz. Dlatego możesz pomyśleć także właśnie o akceptacji! Jest to co prawda trudny krok, niemniej jednak wart włożenia w niego pracy! Wtedy nie będziesz zwracać uwagi na to że masz wysokie czoło i pewnie inni ludzie także nie będą na to zwracać uwagi!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here