Czy opłaca się dopłacić do iphone 11

Iphone to flagowe urządzenie od Apple. Mimo że smartfony dostępne są od kilkunastu lat, nowe modele nadal oczekiwane są z niecierpliwością przez fanów marki. Na rynku obecnie dostępnych jest wiele Iphonów, w tym długo oczekiwany Iphone SE oraz Iphone 11. Dowiedz się, jakiego Iphona warto kupić w 2020 roku.

1. Jaki Iphone wybrać w 2020 roku?
1. Nowoczesny Iphone 11
2. Kompaktowy i budżetowy Iphone SE
4. Czy opłaca się dopłacić do iphone 11? A może iphone se?

Jaki Iphone wybrać w 2020 roku?

Pierwszy smarfton od firmy Apple pojawił się na rynku w 2007 roku, niemal od razu zyskując szerze fanów. Pierwsze seria to 2G. Od tego czasu kolejne generacje i modele Iphonów są oczekiwane na rynku, a każdy z wydawanych przez firmę telefon jest ceniony za wysoką jakość wykonania oraz wydajność.

Urządzenia z dedykowanym systemem operacyjnym iOS mają wielu zwolenników także w 2020 roku. Problemem dla wielu użytkowników może być jednak wybranie odpowiedniego Iphona.

Obecnie dostępnych jest wiele modeli iphonów. Każdy z nich korzysta z rozwiązań firmy Apple. Mimo to między poszczególnymi modelami znaleźć można również istotne różnice. Iphony różnią się od siebie również ceną. Wszystko to sprawia, że wybór jednego może stanowić trudność.

W tym roku do najpopularniejszych należą Ihpone 11 oraz Iphone SE. Iphone 11 to najwydajniejszy obecnie model. Należy do najnowszej serii Iphonów. Dla nieco innych odbiorców przeznaczony został natomiast model SE, najtańszy z dostępnych urządzeń od Apple. Iphone Se jest jednocześnie niezwykle kompaktowy, czym wyróżnia się spośród innych modeli na rynku. To jednak niejedyne różnice między urządzeniami.

Nowoczesny Iphone 11

Iphone 11 czarny to standardowy model z najnowszej serii urządzeń od Apple. Smartfon wyposażony jest w procesor A13 i 4 GB pamięci operacyjnej. Posiada również najnowocześniejsze podzespoły spośród wszystkich modeli Iphonów. Przekłada się to na jego wydajność.

Urządzenie posiada ekran LCD Liquid Retina o przekątnej 6,1 cala. Na wyświetlaczu zastosowano technologie LCD IPS.

Dużą zaletą iphona jest system dwóch aparatów, w tym obiektywu szerokokątnego. Wyposażony jest w Smart HDR, który ulepsza fotografie i szybki QuickTime, który umożliwia robienie filmów za pomocą jednego ruchu palca. Dodatkową zaletą jest tryb nocny, który daje możliwość robienia jasnych i wyraźnych zdjęć przy niewielkim oświetleniu, bez użycia flesza.

Podobnie jak w Iphone 11 Pro, w iphone 11 zastosowano czip A123 Bionic, dzięki czemu praca na urządzeniu jest niezwykle płynna i szybka. Dodatkowo jest energooszczędny w działaniu. W efekcie tego urządzenia jest niezwykle wydajne. Zaletą modelu Iphone 11 jest również wydajna bateria, która współpracuje z oprogramowaniem, tak, aby energia wystarczała na dłużej.

Telefon jest wyposażony również w system szybkiego ładowania.

Iphone w RTV Euro AGD posiada również niezwykle twarde szkło, umieszczone z przodu i tyłu smartfona.

Cechą charakterystyczną telefonu jest nowoczesny design, a także kurzo i wodoodporność.

Kompaktowy i budżetowy Iphone SE

Iphone SE czarny to długo oczekiwany model na rynku. Nie oznacza to jednak, że jest to model najlepszy. Można powiedzieć, że jest wręcz przeciwnie. Smartfon SE był oczekiwany głównie ze względu na przystępną, jak na sprzęt od Apple, cenę. To najtańszy model Iphone na rynku. To jednak niejedyny atut telefonu. Urządzenie posiada rozwiązania, cenione przez użytkowników Apple.

Telefon wyposażony jest w procesor A13. Zaletą urządzenia jest również jego kompaktowość. Przekątna ekranu to 4,7 cala, dzięki czemu bez problemu obsługiwać można go jedną ręką. Wyświetlacz został wykonany w technologii LCD IPS, a balans bieli regulowany jest automatycznie. Przez to kolory przedstawione na ekranie są żywe i nasycone.

Telefon wyposażony jest w aparat tylny 12 Mpix z szerokokątnym obiektywem. Posiada również tryb portretowy.

Oprócz tego zaletą urządzenia jest wydajna bateria i system szybkiego ładowania. W ciągu 30 minut z ładowarką o większej mocy możliwe jest naładowanie baterii o połowę.
Wyposażony jest również w czytnik linii papilarnych Touch ID, którzy doceniają użytkownicy smarftonów. Umożliwia on blokadę telefonu, a także autoryzacje płatności za pomocą linii papilarnych. Podobnie jak inne modele smartfonów, także i obudowa Iphone SE wykonana została ze szkła i aluminium. Urządzenie odporne jest na wodę oraz pył.

Do smartfona Apple iPhone SE dołączane są słuchawki EarPods ze złączem Lightning, zasilacz USB o mocy 5 W oraz przewód z Lightning na USB.

Czy opłaca się dopłacić do iphone 11. A może iphone se?

Iphone SE i Iphone 11 to dwa dobre modele smarftonów od Apple. Obydwa znajdują się jednak na innej półce cenowe i co za tym idzie, przeznaczone są dla innych odbiorców. Iphone 11 to flagowy model z najnowszej serii, który zadowoli z pewnością wszystkich fanów firmy Apple, a także entuzjastów nowoczesnych technologii. Oprócz tego to trafiony wybór dla wszystkich miłośników fotografowania. W Iphonie SE zastosowano natomiast nieco starsze rozwiązania, szczególnie w aspekcie aparatu. Jednocześnie to kompaktowy i wydajny telefon.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here