SpaceX sukces Falcon9 i kolonizacja Marsa
Elon Musk i jego plany to zawsze intrygująca przygoda dla myśli człowieka. Tym razem SpaceX wysłało rakietę w kosmos z towarem dla astronautów w bazie kosmicznej, dodatkowo Falcon9 powrócił do Elona Muska. Elon Musk zapowiada również kolonizację Marsa i stworzenie na nim miasta.
SpaceX to firma Elona Muska, który wysłała rakietę Falcon 9 z kosmodromu na przylądek Canaveral na Florydzie. Rakieta wróciła o Elona Muska. SpaceX to niewątpliwie firma, która będzie przykuwała uwagę każdego człowieka. To za jej sprawą prawdopodobnie możliwe okażą się loty w kosmos z możliwością powrotu na ziemię.

Falcon9 będzie do wykorzystania w kolejnych lotach. Elon Musk odebrał część rakiety Falcon9 po podróży w nieznane.

Falcon9 została wystrzelona w niedzielę. Na swój pokład wzięła 2, 5 ton zapasów i sprzętu dla astronautów Międzynarodowej Stacji Kosmicznej. Elon Musk cieszy się jak dziecko, po raz pierwszy SpaceX wysłało rakietę w kosmos, która dodatkowo wróciła.

Falcon9 debiutował w 2010 roku. Zaliczył 27 udanych prób na 29 wszystkich startów. Nasa współpracuje z Elonem Muskiem na zasadzie transportu towarów do bazy kosmicznej. Nasa planuje, że SpaceX dopracuje swoje rakiety i będą one mogły dowozić astronautów i przywozić ich z powrotem na ziemię już w 2018 roku.

Elon Musk pragnie kolonizować Marsa. Chce w najbliższym czasie wysłać ludzi na Marsa. Pragnienie to nie kończy się na samym wysłaniu. Elon Musk planuje w ciągu 40 -100 lat stworzyć samowystarczalne miasto na Marsie.

www.mcsk.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here