nabłyszczacz do włosów

Zbliża się czas karnawału, studniówek i wszelkich balów, na których z pewnością każda kobieta chce zabłysnąć. Można to uczynić na bardzo wiele sposobów, poprzez przepiękną kreację, wystrzałową fryzurę podkreśloną nabłyszczaczem do włosów, perfekcyjnym makijażem czy doskonałym humorem.

Nabłyszczasz do włosów

nabłyszczacz do włosówNabłyszczasz do włosów do kosmetyk, który jest niejako „kropką na i” wykańczającym efekt naszej stylizacji fryzury. Doskonale będzie wyglądał na wyprostowanych włosach lub gładko zaczesanych na przykład w kok. Jego główną zaletą jest nadawanie włosom pięknego połysku, jest specjalnie polecany do włosów matowych i pozbawionych blasku. Podstawowym działaniem nabłyszczacza do włosów jest wnikanie głęboko w strukturę włosa, co powoduje jego intensywne nawilżanie i regenerację, nie powodując przy tym ich obciążenia.

Dodatkowym efektem nabłyszczacza do włosów jest jego ochrona włosa przed działaniami powodowanymi gorącymi temperaturami np. z suszarki, prostownicy czy lokówki.

Najlepiej go używać świeże włosy i bez nadmiaru specyfiku, ponieważ nadmiar daje wrażenie tłustych i nieświeżych. Najpiękniejszy efekt uzyskuje się na ciemnych włosach, które pięknie odbijają blask.

Czym wykończyć?

Kosmetyki do stylizacji włosów doskonale spełnią swe zadanie przed wyjściowym wieczorem. Jest wiele możliwości utrwalenia fryzury, by czarowała swym pięknem do białego rana. Producenci prześcigają się w tworzeniu nowych i udoskonalaniu obecnych utrwalaczy. Zwróćmy uwagę na najważniejsze i wybierzmy odpowiedni do naszego typu włosów i stylizacji. Wszystko możemy pięknie uzupełnić nabłyszczaczem do włosów.

  • Lakiery do włosów – ich najważniejszą funkcją jest dobre utrwalenie fryzury, z unowocześniona formułą, która nie matowi włosów i pozostawienia je bez efektu mokrych i posklejanych.
  • Pianka do włosów – jej głównym zadaniem jest podniesienie włosów u nasady głowy i ich utrzymanie,
  • Żele – służą do nadania jej blasku i utrwalenia,
  • Odświeżacz koloru w piance – pięknie odnowi, odświeży kolor naszym włosom albo nadać jednorazowo na imprezę kolor włosów,
  • Guma, pasta albo klej – używa się ich głownie do stylizacji krótkich włosów palcami, ale trzeba uważać, bo nadmiar spowoduje, że włosy zrobią się zbyt ciężkie i fryzura nie będzie wyglądała efektownie.

Nawet najpiękniejszy strój ani najefektowniejsza fryzura z nabłyszczaczem do włosów nie sprawi, że impreza będzie udana. Dobry humor, wspaniali kompani do zabawy są o wiele istotniejsi, bo gwarantują nam doskonałe harce do białego rana.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here